Desde el 18 de agosto de 2010, debes registrarte para editar páginas. (salvo Rodovid Engine).

Микола Федорович Лісовський n. mayo 1802 d. 6 enero 1844

De Rodovid ES

Persona:972841
Linaje (al nacer) Лісовські
Sexo Masculino
Nombre completo Микола Федорович Лісовський
Padres

Федір Лісовський [Лісовські]

Wiki-page wikipedia:uk:Лісовський_Микола_Федорович

Acontecimientos

mayo 1802 nacimiento: Полтавська губернія, Російська імперія

nace:: Володимир Миколайович Лісовський [Лісовські]

nace:: Олексій Миколайович Лісовський [Лісовські]

nace:: Надія Миколаївна Лісовська [Лісовські]

matrimonio: Платоніда Петрова (Лісовська) [Петрови]

6 enero 1844 defunción: Російська імперія

Notas

Лісовський Микола Федорович (травень 1802 — 6 січня 1844)[1] — декабрист, поручик Пензенського піхотного полку, підприємець.

З родини дрібного поміщика Полтавської губернії. У 1811–1815 роках навчався в Кременчуцькому народному училищі. 1 квітня 1815 року в Єлизаветграді вступив до Пензенського піхотного полку підпрапорщиком. З 16 травня 1823 року — поручик. Служив у 8-й піхотній дивізії на Волині. Улітку 1825 року під час перебування на Ліщинському табірному зборі 3-го піхотного корпусу російської 2-ї армії в с. Млинищі (нині село Житомирського району Житомирської області) був залучений Громницьким до Товариства об'єднаних слов'ян. Наказ про арешт від 26 січня 1826 року. 9 лютого ув'язнений на гауптвахті Головного штабу в Санкт-Петербурзі, наступної доби переведений до Петропавловської фортеці. Згідно з рішенням Верховного кримінального суду покараний за 7-м розрядом на 4 роки каторги. Йому висунуто звинувачення: знав про умисел на царевбивство, належав до таємного товариства зі знанням мети й знав про підготовку до заколоту. Згодом відішов від товариства, навіть клопотав про переведення в інший полк. Не робив нічого противного службі, агітації серед нижніх чинів не вів.[2] Цей вирок імператор Микола I конфірмував, одразу зменшивши термін покарання наполовину, а потім, указом від 22 серпня 1826 року, скоротив до року (з подальшим примусовим виселенням). 19 лютого 1827 року відправлений етапом у Сибір. Покарання відбував у Читинському острозі, де утримувався до квітня 1828 року. Потім переведений на поселення до міста Туруханськ Єнісейської губернії (нині місто Красноярського краю РФ). З 1831 року разом з Іваном Аврамовим займався комерцією, торгував рибою, хлібом тощо.

У 1833 році одружився з Платонідою Петровою, донькою тамтешнього протоієрея. Мав з нею доньку Надію, синів Володимира й Олексія. Після смерті Аврамова опікувався його дітьми.

Раптово помер за загадкових обставин під час подорожі нижньою течією річки Єнісей, на розі Толстий Нос (поблизу заполярного архіпелагу Бреховських островів). Похований у селищі Толстий Нос. Його вдові 1855 року було дозволено виїхати до Києва. Долею родини Лісовських тривалий час переймався С.Волконський.


Desde los abuelos hasta los nietos

Abuelos
Abuelos
Padres
Лідія Іванівна Лісовська
nacimiento: 1910, Російська імперія
defunción: julio 1944
Микола Володимирович Лісовський
nacimiento: 19 diciembre 1976, Новоград-Волинський, Житомирська область, УРСР, СРСР
defunción: 13 agosto 2014, Степанівка, Шахтарський район, Донецька область, Україна
Padres
 
== 3 ==
Микола Федорович Лісовський
nacimiento: mayo 1802, Полтавська губернія, Російська імперія
matrimonio: Платоніда Петрова (Лісовська)
defunción: 6 enero 1844, Російська імперія
== 3 ==
Hijos
Hijos

Herramientas personales
Otros idiomas